Wymienniki ciepla typu DB

Wymiennik ciepła SWEP Typ DBD200

Wymiennik typu DBD200 to urządzenie wszechstronne i wyjątkowo wydajne. Posaida ono technologię podwójnego obiegu (True Dual), dzięki czemu często jest wybierane do wszechstronnych instalacji. Model DB200 to wyjątkowo efektywne i wszechstronne urządzenie z technologią podwójnego obiegu (True Dual), co czyni go naturalnym wyborem do wszechstronnych instalacji z agregatami chłodniczymi i systemów klimatyzacyjnych. Jego główna zaleta to pełna wydajność przy pełnym i połowicznym obciążeniu.

Wersje produktu: DBD200 High-pressure, DBD200 M-pressure.

Wymiennik ciepła SWEP Typ DBD300

Model DB300 to wyjątkowo efektywne i wszechstronne urządzenie z technologią podwójnego obiegu (True Dual), co czyni go naturalnym wyborem do wszechstronnych instalacji z agregatami chłodniczymi i systemów klimatyzacyjnych. Jego główna zaleta to pełna wydajność przy pełnym i połowicznym obciążeniu. Wszechstronne M-ciśnieniowe produkty firmy SWEP umożliwiają skuteczną wymianę ciepła w instalacjach łączących małe przepływy z wysokim ciśnieniem. Produkt jest dopuszczony do pracy pod ciśnieniem do 45 bar (650 psi), więc może być używany z większością wysokociśnieniowych czynników chłodniczych.

Wersje produktu: DBD300 All 304, M-pressure, DBD300 mo-stell, M-pressure, DBD300 M-pressure.

Wymiennik ciepła SWEP Typ DBD400

Model DB400 to wyjątkowo efektywne i wszechstronne urządzenie z technologią podwójnego obiegu (True Dual), co czyni go naturalnym wyborem do wszechstronnych instalacji z agregatami chłodniczymi i systemów klimatyzacyjnych. Jego główna zaleta to pełna wydajność przy pełnym i połowicznym obciążeniu.

Wersje produktu: DBD400 High-pressure DBD400 M-pressure

Wymiennik ciepła SWEP Typ DBD500

Skraplacz DB500 jest wyjątkowo wydajnym i wszechstronnym modelem z technologią podwójnego obiegu (True Dual), dzięki czemu jest odpowiedni do stosowania w elastycznych agregatach chłodniczych, przemysłowych pompach ciepła oraz modułowych rewersyjnych agregatach chłodniczych. Jego główna zaleta to pełna wydajność przy pełnym i połowicznym obciążeniu.

Wymiennik ciepła SWEP Typ DBD700

Skraplacz z technologią podwójnego obiegu (True Dual) do R410 Model DP700 to wyjątkowo efektywne i wszechstronne urządzenie z technologią podwójnego obiegu (True Dual), co czyni go naturalnym wyborem do wszechstronnych instalacji z agregatami chłodniczymi i systemów klimatyzacyjnych. Jego główna zaleta to pełna wydajność przy pełnym i połowicznym obciążeniu. Ten model został zoptymalizowany pod kątem wysokiej wydajności, gdy będzie używany z czynnikiem chłodniczym R410A.

Wersje produktu: DBD700 All 304, M-pressure, DBD700 M-pressure

Avatar for Atermal

Atermal