Wymienniki ciepła typu DP

Wymienniki ciepła SWEP Typ DPD200

Wymiennik typu DPD200 to urządzenie wszechstronne i wyjątkowo wydajne. Posaida ono technologię podwójnego obiegu (True Dual), dzięki czemu często jest wybierane do wszechstronnych instalacji. Model DP200 to wyjątkowo efektywne i wszechstronne urządzenie z technologią podwójnego obiegu (True Dual), co czyni go naturalnym wyborem do wszechstronnych instalacji z agregatami chłodniczymi i systemów klimatyzacyjnych. Wymiennik ten charakteryzuje pełna wydajność przy pełnym i połowicznym obciążeniu. Został on zaprojektowany dla wydajnej pracy z czynnikiem chłodniczym R410A

Wersje produktu: DPD200 High-pressure, DPD200 M-pressure.

Wymienniki ciepła SWEP Typ DPD300

Model DP300 to wyjątkowo efektywne i wszechstronne urządzenie z technologią podwójnego obiegu (True Dual), co czyni go naturalnym wyborem do wszechstronnych instalacji z agregatami chłodniczymi i systemów klimatyzacyjnych. Jego główna zaleta to pełna wydajność przy pełnym i połowicznym obciążeniu. Wszechstronne M-ciśnieniowe produkty firmy SWEP umożliwiają skuteczną wymianę ciepła w instalacjach łączących małe przepływy z wysokim ciśnieniem. Produkt jest dopuszczony do pracy pod ciśnieniem do 45 bar (650 psi), więc może być używany z większością wysokociśnieniowych czynników chłodniczych.

Wersje produktu: DPD300 All 304, M-pressure, DPD300 mo-stell, M-pressure, DPD300 M-pressure.

Wymienniki ciepła SWEP Typ DPD400

Model DP400 to wyjątkowo efektywne i wszechstronne urządzenie z technologią podwójnego obiegu (True Dual), co czyni go naturalnym wyborem do wszechstronnych instalacji z agregatami chłodniczymi i systemów klimatyzacyjnych. Jego główna zaleta to pełna wydajność przy pełnym i połowicznym obciążeniu.

Wersje produktu: DPD400 High-pressure DPD400 M-pressure

Wymienniki ciepła SWEP Typ DPD700

Skraplacz DP700 jest wyjątkowo wydajnym i wszechstronnym modelem z technologią podwójnego obiegu (True Dual), dzięki czemu jest odpowiedni do stosowania w elastycznych agregatach chłodniczych, przemysłowych pompach ciepła oraz modułowych rewersyjnych agregatach chłodniczych. Jego główna zaleta to pełna wydajność przy pełnym i połowicznym obciążeniu. Model ten to parownik z technologią True Dual (podwójny obieg) do R410. Wymiennik DP700 przeznaczony jest naturalnie do wszechstronnych instalacji z agregatami chłodniczymi i systemów klimatyzacyjnych. Nadrzędna cecha tego modelu to pełna wydajność przy pełnym i połowicznym obciążeniu. Zaprojektowany by szczycić się wysoką wydajnością, gdy będzie używany z czynnikiem chłodniczym R410A. Parownik tego modelu może także działać jako skraplacz.

Wersje produktu: DPD700 All 304, M-pressure DPD700 M-pressure

Avatar for Atermal

Atermal